6G-мережа зітре кордони між людьми по всьому світу

6G-мережа зітре кордони між людьми по всьому світу

Трохи про 5G

По прогнозам спеціалістів, технологія 5G в наступному році буде доступна у всіх куточках світу, а смартфони з її підтримкою з’являються вже зараз. До 2025 року майже 80% інтернет-користувачів будуть заходити в мережу з допомогою 5G. Це дозволить забути про очікування при завантаженні.

Hosting Ukraine

6G вже не за горами

You may also like

Тим не менше, вчені не сидять склавши руки, технологія продовжує розвиватися. Про це заявив, кілька днів тому Сю Ксін (Su Xin) – головний керівник відділу розробок 5G в Міністерстві промисловості та інформатизації КНР. Він поділився інформацією, що в 2018 році вже почалася робота над технологією 6G, можливості якої – просто неймовірні. Мається на увазі не лише швидкість передачі даних, а швидкість в 6G-мережах, в теорії, може доходити до 1 ТБ / сек. Особливістю 6G буде те, що покриття здійснюватиметься не тільки на землі, а й під водою! Це значно спростить її використання. За словами Сю Ксін над технологією працюють США, Китай, деякі країни Євросоюзу та Росія.

Швидкісний інтернет і Вейшнорія

Для Вейшнорії та її жителів – це безперечно гарна новина. Адже, чим швидший і доступніший буде інтернет-зв’язок, тим більше нових жителів може з’явитися в онлайн-республіці! До того ж, вейшнорцям простіше буде користуватися онлайн-сервісами та спілкуватися між собою, знаходячись у будь-яких точках планети!