Результати Великого вейшнорського опитування – частина 2

Результати Великого вейшнорського опитування – частина 2

Нарешті отримали другу порцію довгоочікуваних результатів Великого вейшнорського опитування (ВВО), одразу поспішаємо поділитись інформацією з шановними читачами. Тому скоріше переходимо до чергових трьох питань.

Hosting Ukraine

Питання під номером 4 було сформульовано так – “Що для вас Вейшнорія?”

В цьому запитанні можна було відмітити кілька варіантів відповідей, а також запропонувати свій варіант, але цією можливістю мало хто скористався… Отже, найбільше опитаних(58%) вважає Вейшнорію вільною та демократичною Білоруссю, яка прагне до цього та поки, на жаль, існує тільки в наших мріях…

Ще 55,8% впевнені, що для них Вейшнорія – це осередок свободи та демократії. Трохи більше 51% вейшнорців відмітили, що окрім всього іншого, наша віртуальна країна – має бути ще й фронтом проти, так званого, “русского мира” (варварської, загарбницької політики росіян). Трохи за 48% опитаних впевнені, що вейшнорська республіка – щось, на кшталт, державних утворень давнини: Речі Посполитої, віртуального Міжмор’я чи Великого Князівства Литовського(ВКЛ), тільки у віртуальному просторі.

Значно менше жителів вважають, що Вейшнорія – це інтернет-портал для дискусій та розваг, таких 23,2%. Лише 6,6% бачать нашу віртуальну державу як платформу для просування криптовалюти “Талер”, і всього 3,9% як онлайн-платформу для реклами бізнесу.

Також публікуємо ту невелику кількість власних відповідей деяких опитуваних(без редагування):
  • “Не чьго з перерахованого”
  • “Жартаўлівая форма, сур’ёзны змест, напрамак і мэты”
  • “idea with great potential”
  • “Перша цифрова держава, без кордонів з безмежними можливостями”
  • “Новий етап у розвитку багатовікової держави, логічне продовження розвитку країни після ВКЛ. Етап початку”

Питання 5 було про вибори – “Як ви ставитесь до виборів у Сойм Вейшнорії?”

Без перебільшення, на даному етапі, вибори до Сойму – це основна подія в нашій віртуальній країні. Без виборів, майже згасає і без того слабенька активність вейшнорців, тому у ВВО не могло не бути питання про них. Вейшнорці відповіли чітко і однозначно – вибори потрібно проводити за розкладом, бо це основа демократії. За це проголосувало майже 50% опитаних. При цьому, 38,7% може й хотіли би проголосувати але не мають ID-карти…

You may also like

Цілих 30 з гаком відсотків виборців впевнено заявили, що будуть голосувати обов’язково, майже 15% планують і балотуватися в депутати і голосувати! Є й чимала частка Громадян(21,5%), які більш легковажно ставляться до виборів, вони відмітили, що проголосують, якщо не забудуть.

Лише близько 5% опитаних визнають, що проігнорують вибори або не бачать в них сенсу, що свідчить про високу Громадянську відповідальність вейшнорців.

Ключове сьоме запитання – Які завдання повинен виконати Уряд Вейшнорії в 2021-2022 роках?

Мало кому відомо, але саме це запитання було першим і основним, саме з нього “виросло” все Велике опитування. Рада Безпеки у повному складі для того і зібралася, щоб перезавантажити Уряд, котрий не подавав ознак свого існування…

Результати не легко було опрацювати та структурувати, адже опитувані добре постаралися згенерувавши десятки хороших і дуже різноманітних ідей! Вдалося визначити основні напрямки плину думок вейшнорців, їх виявилося 8.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу zobrazhennia-8.png

Прикро, але найбільшою категорією виявилася “Не знаю, ідея не зрозуміла”, сюди потрапили беззмістовні відповіді, прочерки і т. д, цілих 26,1%. Ще 17,2% опитуваних вважають, що Уряду потрібно підтримати демократичні процеси в Білорусі.

Трохи менше вейшнорців(16,1%) бажають, щоб Уряд сконцентрувався на популяризації Вейшнорії, збільшенні кількості Громадян та рекламі Платформи. Майже 13% хочуть розвитку законодавства, державних інститутів, дипломатії.

Значна кількість людей, вважає, що Вейшнорії потрібно будувати економіку, збирати податки, залучати інвестиції та активніше впроваджувати Талер, таких 7,2%. Практичні справи – пріоритет, така була відповідь 5,6% опитуваних, ще 3,9% пропонують активніше протидіяти пропаганді ворогів та мужньо протистояти ватним комунякам.

І наостанок, пропонуємо ознайомитись з деякими цікавими і важливими відповідями вейшноців(мовою оригіналу):

Стварэнне крэпкіх дыпляматычных сувязяў, падтрымка моладзі, стварэння адукацыйнай і навуковай сыстэмы, падтрымка талера
1) напрацоўкі ў дачыненьнях з 3-5 сучаснымі мікранацыямі;
2) наладжваньне сэткі Ганаровых Амбасадараў Вейшнорыі ў рэальных краінах, дзе вейшнорцаў пакуль няшмат;
3) забесьпячэньне рэгулярнай камунікацыі і функцыянаваньня інфармацыйных каналаў і сродкаў у Вейшнорыі, разьвіцьцё відэа-кантэнту і аналітыкі лічбавых сфэраў;
4) распрацоўка сэткі культурніцкіх мерапрыемстваў да розных розных нагодаў і падзеяў ды рэгулярная іх арганізацыя;
5) спрыяньне зьяўленьню адукацыйных курсаў у вейшнорскай прасторы;
6) забесьпячэньне працы тэх/адміністрацыі плятформы (ТАП), спрыяньне вырашэньню праблемаў і далейшаму разьвіцьцю афіцыйнай плятформы Вейшнорыі;
7) наладжваньне інтэграцыі талера ў Вейшнорыю, спрыяньне працэсам разьвіцьця сфэры ўжытку талера.
Потрібно ставити і виконувати прості та реалістичні задачі, наприклад: збільшити кількість громадян до 3000, а кількість нерезидентів до 50000. Знайти 5 інвесторів. Написати у Wikipedia 50 статей про Вейшнорію. Запросити в групу у Фейсбук 500 нових людей. Подарувати приз 1000-ному громадянину. Створити національний костюм. Написати 10 віршів про Вейшнорію. Створити канал в YouTube і додати туди 5 відео. І так далі…
launch space sattelite
Даць усім удзельнікам пашпарты.
Створення паперніх сувенірніх талеріы
Нужно больше сувенирной продукции с символикой Вейшнории, стягi, кубкi i манеты
Создать свой новостной канал, доносить людям только правдивую информацию.
Создание политической партии
develop better website
Повышение пристижности и финансирования работников культуры ( учителей ДШИ и ДМШ , клубных работников, библиотекарей и т.д. )
Аналітычныя артыкулы
Створити ЗМІ країни, яке знатимуть
Папулярызацыя роднай мовы
Правесці выбары ў сойм, распрацаваць турыстычную карту, наладзіць віртуальныя падарожжы і інш.
Зрабиць Беларускi Woodstock
Организация всевозможных творческих фестивалей ( музыкальных,художественных,спортивных и т. д.) Организация живого общения.
Звярнуць былы інфармацыйны моц!
згуртаванне людзей, стварэнне кавалачка радасці для людзей, самарэклама
Знищити коронавірус

2 thoughts on “Результати Великого вейшнорського опитування – частина 2

  1. Цяпер трэба зрабіць апытаньне на аснове прапанаваных варыянтаў адповедаў

    1. їх краще передати новому Уряду, для детального опрацювання

Comments are closed.