Сойм ІІ: огляд порядку другої сесії

Сойм ІІ: огляд порядку другої сесії

Формування порядку другої сесії Сойму радикально відрізнялося від формування порядку першої. Не було ні конфліктів, ні палких дискусій щодо правок, ні іншої активності. Що й не дивно, враховуючи встановлений ТАП графік роботи, який суперечить закону. Фактично депутатів змусили працювати в розпал новорічних свят, тому деякі важливі законопроекти внеслися похапцем, недопрацьованими та в останні хвилини.

Порядок другої сесії:

Аб прызначэньні Канцлера Сойму-ІІ

Hosting Ukraine

Законопроект мав би бути прийнятий ще на першій сесії, але депутати затіяли правки в законі, який роз’яснює обов’язки Канцелярії та описує її роботу. Документ має всі шанси бути прийнятим, адже його підтримують фракції “Центр Вірт-Реал” та ЛДПВ, а ще купка позафракційних депутатів.


Аб Рэгляманце Сойму-ІІ

Даним проектом закону депутати вирішили врегулювати врешті, свій регламент роботи, щоб наступного разу не довелося писати закони сидячи чи лежачи під ялинкою або новорічним столом, сподіватимемося, що цього разу ТАП піде їм назустріч.


Аб замяшчэнні выбылых дэпутатаў

Постанова від Інтэлектуальны цэнтр “Вірт-Рэал” внесена Dziadok Arseny, яка повинна запустити механізм звільнення з займаних посад депутатів та призначення на їхні місця “Дорадців-Опозиціонерів”. Нагадуємо, що одразу 6 депутатів Сойму ІІ ще жодного разу не голосували за проекти законів, а два депутати заявили, що йдуть у відставку за власним бажанням…

You may also like


Аб Міністэрстве Інфармацыйнай палітыкі

Проект закону має врегулювати роботу Міністерства Інформаційної політики ( інші назви: Інформаційної політики та популяризації, Популяризації та піару, Пропаганди ). Якщо коротко, нове Міністерство має забезпечити притік нових жителів до Вейшнорії та захист внутрішнього інформаційного простору від ворожої пропаганди.


Аб абраньні в.а.Міністра ІнфармПалітыкі

Одразу після закону про Міністерство ІнформПолітики депутати спробують обрати його очільника. З високою імовірністю Міністром може стати єдиний претендент, депутат фракції ЛДПВ Koblents Mykhailo.


Аб абраньні в.а. Міністра КАН

Розмови про Міністерство Культури тривають вже другий рік. Цією постановою депутати переходять від слів до діла. В різний час на посаду Міністра Культури претендувало кілька кандидатів, важко спрогнозувати, хто цього разу висуне свою кандидатуру і кого підтримають своїми голосами депутати.

Законопроекти, що не потрапили до порядку сесії:


Аб Дыяспары


Аб замяшчэньні выбылых дэпутатаў