Яким слід бути Уряду? Бачення Центру Вірт-Реал

Яким слід бути Уряду? Бачення Центру Вірт-Реал

Як написано на сторінці Інтелектуального центру – “Основні принципи Уряду закладені в Конституції Вейшнорії. Продумуємо детальний опис модулю і механізм функціонування “.

Але як так сталося, що протягом року діяльності Сойму І скликання не були вирішені такі фундаментальні, з точки зору державного будівництва, завдання, як розробка функціональних модулів Уряду, Суду і ЦВК? Суд і ЦВК, окрім як в Конституції, взагалі не приймали участь в діяльності Сойму.

Hosting Ukraine

Заради справедливості слід зазначити, що питання виконавчої гілки влади таки розглядалися, але… Було наштамповано цілих 8 законів про діяльність і повноваження 6 міністерств, однак жоден цих законів так і не почав повноцінно діяти, принаймні, жодних звітів від міністерств Сойм не побачив!

You may also like

А ось що нам говорить Конституція:

Стаття 2. До функцій виконавчої Брюс входить дотримання правил Вейшноріі в життя.
Стаття 3. виконавчої влади складається з профільних Міністерства, інших відомства в їх підпорядкуванні і технічної адміністрації платформи.
Стаття 4. Якщо роботу Міністерства неможливо замінити комп’ютерною програмою, главою Міністерства є міністр, який призначається на посаду на конкурсній основі.

Таким чином, ми підходимо до питання розробки життєздатної системи взаємодії Міністерств(слід визначити їхню кількість, повноваження, механізми прийняття рішень) з Соймом та суспільством.

Ну що ж, будемо вважати, що І-е скликання було такою собі “чернеткою” Сойму. Настав той момент, коли необхідно переоцінити все, що було зроблено та внести необхідні зміни, закласти підвалини для подальшого успішного розвитку онлайн-республіки!