Гарна виборча програма – 50% успіху

Гарна виборча програма – 50% успіху

Як виникла ідея

Так склалося, що сайт Вейшнорського Вісника розпочав свою роботу, як раз у розпал виборчої кампанії до Сойму Вейшнорії. Саме у цей час, кандидати в депутати ретельно готували та викладали, для публічного обговорення, свої виборчі програми. Завдяки цьому неймовірному збігу обставин, нам не довелося довго думати над темою першого опитування, ідея була перед носом – це визначення найкращої програми кандидата!

Hosting Ukraine

Варто зазначити, ми додали до опитування тільки кандидатів, які написали більш-менш зрозумілі пересічному вейшнорцю програми, як мінімум, з кількох речень.

Гарний результат, як для першого разу

Наші читачі напрочуд активно прийняли участь в голосуванні. Разом на двох версіях сайту проголосувало 59 відвідувачів, 40 на білоруській версії та 19 на українській. При цьому віддати свій голос можна було тільки за одного кандидата з однієї IP-адреси. Редакція ВВ вважає це гарним результатом, враховуючи загальну активність вейшнорців та нещодавній запуск ресурсу.

You may also like

Отже, ми отримали трійку переможців, на білоруській версії сайту: 3 місце – Haar Eugen (12.50%), 2 місце – Rasolka Aliaksiej (15%) та 1 місце – Rogacz Zmicier Magnus (25%).

Трохи відрізняються результати на українській версії: 3 місце – Koblents Mykhailo (10.53%), 2 місце – Rasolka Aliaksiej (21.05%), 1 місце знову за Rogacz Zmicier Magnus (26.32%).

Вітаємо переможців!

Про що говорять такі результати?

Принаймні, про те, що переможцям хотілося перемогти та вдалося мобілізувати своїх прихильників для голосування, що свідчить про неабиякі організаторські здібності! До того ж, можливо, під час проведення цього опитування, ще більше людей дізналося про Вейшнорію – вільну та горду віртуальну країну!