ТОП5 новачків Сойму ІІ

ТОП5 новачків Сойму ІІ

Редакція ВВ вирішила створити невеличкий рейтинг нових депутатів, що пройшли до Сойму Вейшнорії вперше…

1.Koblents Mykhailo балотувався під стягами Ліберально-демократичної партії Вейшнорії та посів найвище місце серед нових депутатів. Активність Михайла на протязі року, дала йому можливість зайняти високе 3-є місце в загальному рейтингу, при цьому, він має лише 23 послідовника. Можливо, є наймолодшим депутатом Сойму ІІ – достойний поваги результат, побажаємо йому удачі!  (48 голосів виборців)

Hosting Ukraine

2.Joy Irina належить до тієї ж партії, що й Михайло та посіла 4-те місце в загальному заліку. Ірина є засновницею організації “Веб-студія Top Team” та підтримує багато цілей в різних інших організаціях, має 23 послідовника. Дуже гарний та несподіваний результат! (41 голос виборців)

You may also like

3.Simonov Valery не входить до жодних політичних партій, тому його результат заслуговує на окрему відзнаку. Валерій, судячи з інформації, що нам вдалося отримати, займається розробкою сувенірних вейшнорських талерів, напевно, це й дозволило йому здобути достатньо прихильників серед Громадян, його місце в загальному рейтингу – 8, має довіру 28-ми вейшнорців. (37 голосів виборців)

4.Стрижак Андрей судячи з усього, виконав роль такої собі “темної конячки”, якій вдалося обскакати багатьох іменитих опонентів. Входить до організації “Атэiстычная партыя Вейшнорыi” та має 37 послідовників. Про якусь іншу активність Андрія редакції ВВ нічого невідомо – 11 місце. (27 голосів виборців)

5.Дорошенко Олег ще один депутат від ЛДПВ, написав прекрасну та реалістичну програму кандидата, яку розмістив на сайті одним з перших. Олег є доволі активним учасником вейшнорського життя, заснував “Консульство Вейшнорії у Вільному“. Входить до багатьох інших організацій та підтримує багато важливих цілей, входить до Ради авторів Вейшнорського Вісника. При цьому всьому, Олег має найменше послідовників серед нових лідерів – лише 17. Зайняв почесне 12 місце на виборах. (24 голоси виборців)