Сойм ІІ: підсумки другої сесії

Сойм ІІ: підсумки другої сесії

Друга сесія виявилася менш напруженою для депутатів ніж перша, адже складалася, в основному, з постанов про призначення на посади. Також на другій сесії не було спірних та надважливих законопроектів, які б спричинили палкі дискусії законотворців, котрі не рідко переходять у взаємні образи.:

Аб прызначэньні Канцлера Сойму-ІІ

Hosting Ukraine

Законопроект, як і очікувалося, був підтриманий більшістю депутатів, а Канцлером був обраний депутат з найбільшим виборчим рейтингом – Rogacz Zmicier Magnus.


Аб Рэгляманце Сойму-ІІ

Проект закону був суттєво доопрацьований неофіційною “Коаліцією” Сойму в процесі обговорення. Народні обранці врегулювали в законі існуючий регламент роботи, а спеціально для ТАП, прямо в тексті документу був створений окремий розділ. В цьому розділі були прописані всі зміни, які ТАП зобов’язується реалізувати. Документ був підтриманий більшістю депутатів.


Аб замяшчэнні выбылых дэпутатаў

Документ від Інтэлектуальны цэнтр “Вірт-Рэал” внесений Dziadok Arseny, мав відсторонити тих депутатів, які “забули” про Вейшнорію та свої обов’язки перед народом, а на їхнє місце призначити “дорадців-опозиціонерів”.

Постанова була прийнята 12-ма голосами і замість 8-ми депутатів, можливість голосувати отримали 8 дорадців Сойму. Докладніше про перестановки в Соймі можна дізнатися тут. А що з цього вийде і чи покращиться робота Сойму, дізнаємося ближче до завершення його каденції.

You may also like


Аб Міністэрстве Інфармацыйнай палітыкі

Законопроект був доопрацьований для вирішення задач з популяризації Вейшнорії та захисту внутрішнього інформаційного простору. Свої голоси за документ віддали майже половина депутатів.


Аб абраньні в.а.Міністра ІнфармПалітыкі

Після прийняття закону про Міністерство ІнформПолітики депутати проголосували за єдиного претендента, котрий виявив бажання очолити дане Міністерство, а саме за Koblents Mykhailo.

Між іншим, на голосуванні по цьому документу був зафіксований рекорд другого Сойму, адже у голосуванні загалом прийняло участь 23 депутати! Очевидно, цей рекорд став можливим тільки через влиття до когорти депутатів великої групи нових депутатів з числа дорадців. Отже, прийнятий раніше закон Аб замяшчэнні выбылых дэпутатаў позитивно вплинув на загальну ефективність Сойму.


Аб абраньні в.а. Міністра КАН

На заключному голосуванні другої сесії депутати мали обрати Міністра культури, освіти та науки. Одразу два рівноцінні кандидати виявили бажання зайняти міністерське крісло та представили свої концепції, тож депутатам виявилося нелегко обирати. Можливо саме тому, багато законотворців вирішили проігнорувати голосування взагалі…

З тих сміливців, хто все таки наважився проголосувати, більшість (10 депутатів) віддали перевагу кандидатурі Олега Дорошенка.