Перша реклама на ВВ оплачена талерами!

Перша реклама на ВВ оплачена талерами!

24 січня відбулася одна незначна, на перший погляд, подія, але якщо розібратися детальніше, то вона, безумовно, заслуговує на увагу наших шановних читачів.

Історична подія

Можливо ви вже встигли помітити, що на нашому сайті новорічний банер був замінений банером рекламним. Незначна на перший погляд перестановка, яку скоріше всього майже ніхто б не помітив.

Hosting Ukraine

Але сталася справді історична подія в історії Вейшнорії та ВВ, а можливо й талера! Адже відбулася угода по розміщенню реклами вейшнорської організації на вейшнорському сайті, а взаєморозрахунок був здійснений офіційною валютою Вейшнорії – криптоталером, з використанням гаманців на платформі.

Можна відзначити, що цей перший досвід подібної угоди можна порівняти з історичним придбанням в 2010 році американцем Ласло Хайніцем двох піц за 10 тисяч біткойнів. В рамках Вейшнорії, зрозуміло.

You may also like

Символічна вартість але добровільно сплачені податки

Хоча вартість реклами була абсолютно символічною – всього 200 TLR на місяць, ми всі стали свідками першої спроби налагодити взаємовигідні економічні зв’язки з використанням платформи. При цьому рекламодавець добровільно перерахував до вейшнорської скарбниці 5%, а власник сайту – 20% від цієї суми в якості податку.

Перспективи дошки оголошень

Взагалі поява дошки безкоштовних оголошень на платформі виглядає досить перспективним шляхом збільшення затребуваності сайту. Це й джерело додаткових надходжень до бюджету через податки, а також налагодження реальних відносин між резидентами Вейшнорії.

Аукціон в майбутньому

Як повідомив адміністратор сайту “Вейшнорський вісник“, в майбутньому, при наявності кількох претендентів на рекламні площі, ціна на рекламу буде формуватися за принципом аукціону. Між іншим, саме такий принцип зараз використовується щодо реклами Facebook.

До того ж, крім можливості оплатити рекламу талерами, це можна зробити і іншими популярними криптовалютами, такими як: біткойн (BTC), ефір (ETH) або догкойн (DOGE). Пропозиції щодо реклами можна відправляти на офіційну поштову скриньку ВВ (
vv@vie-herald.info ).