Кандидати до Сойму II. Хто вони?

Кандидати до Сойму II. Хто вони?

Отже, виборча кампанія 2018 у Вейшнорії розпочалася. Протягом вересня, кожен громадянин – власник ID-карти міг легко та безкоштовно зареєструватися кандидатом в депутати до Сойму другого скликання. Цією можливістю скористалися 72 вейшнорця, що значно менше ніж зареєструвалося на перших виборах, тоді у виборчих перегонах приймали участь 351 кандидат. Спробуємо розібратися, хто цього року може увійти до головного органу влади нашої республіки.

Старі-нові обличчя

Присутність знайомих “аватарок” у списку зареєстрованих кандидатів до Сойму II, було передбачуваним. Бажання балотуватися повторно озвучувалося деякими депутатами не один раз. Все ще діючі депутати, вочевидь, злякавшись за насиджені місця, почали нещадно засипати нових кандидатів “дизлайками” та несамовито підтримувати своїх колег. Не виключено, що до цих ганебних маніпуляцій був підключений увесь адмінресурс. Як виявилося, в новий Сойм планують потрапити одразу 20 “старих” депутатів, причому, переобратися виявили бажання навіть ті, що практично не приймали участі у роботі першого Сойму. Чи підтримають їх виборці, чи задоволені вони такою роботою? – Скоро дізнаємось.

Hosting Ukraine

You may also like

“Свіжа кров”

Не дивлячись на витончені підступи “старої гвардії”, знайшлося багато сміливців, що наважилися кинути виклик системі зареєструвавшись на виборах. Їх виявилося не так мало, ці 48 небайдужих громадяни, яким, очевидно, набрид той правовий безлад, що коївся у Соймі увесь минулий рік. Варто відмітити, що більшість нових кандидатів раніше не виділялися особливою активністю. Але серед них є невеличка частинка справжніх активістів, що заявили про себе вже давно. Вони приймали участь у житті республіки і навіть претендували на посади в Уряді. Бажаємо новим політикам скласти гідну конкуренцію більш досвідченим – “Буває, що й теля вовка хапає“.

Перспективи колишньої опозиції

Варто зазначити, що серед цьогорічних кандидатів є й колишні опозиціонери. Це торішні кандидати, яким не вистачило голосів для входження до складу Сойму і вони потрапили до опозиції. Власне, тоді не обійшлося без гучного скандалу, від деяких опозиціонерів, навіть лунали заяви про нелегітимність перших виборів. Важко оцінити перспективи цієї групи кандидатів, бо більшість з них, протягом року, жодної активності ні в Соймі, ні в організаціях не проявляли. Не дивно, що представників опозиції серед кандидатів 2018 року – майже немає, спробувати знову потрапити до Сойму виявили бажання тільки 4 з 55 колишніх опозиціонерів.

2 thoughts on “Кандидати до Сойму II. Хто вони?

  1. Такая рэзкая неактыўнасьць т.зв. “апазыцыі” паказвае наколькі заганным выявілася тое скандальнае ўмяшаньне т.зв. “ЦВК” у хаду выбараў.
    Фактычна “ЦВК” менавіта тады ў гвалтоўны спосаб выдумала такую вось “апазыцыю” (у сваім дзіўным разуменьні гэтага панятку).
    Незразумела толькі, навошта дэпутаты Сойму пасьля замацавалі ў Канстытуцыі такую заганную і нелягічную норму…

    1. згоден, другу половину кандидатів тоді незаконними методами просто усунули від справ..

Comments are closed.