Агітаційна кампанія добігає кінця

Агітаційна кампанія добігає кінця

Залишилося трохи більше тижня до кінця агітаційної кампанії кандидатів до Сойму ІІ. Можна провести деякі підсумки за цей період. Одразу, варто зауважити, що виборча кампанія не пожвавилася з часу останнього нашого огляду, звичайно, є кандидати, які добре попрацювали над програмами, є кілька кандидатів, які активно обговорюють важливі проблеми Вейшнорії, але таких надто мало, особливо серед “новачків” виборчих перегонів. Втім, є надія, що в останні дні перед виборами, як це завжди буває, кандидати схаменуться та стануть трішки активнішими.

You may also like

З програмами, на сьогоднішній день, ситуація наступна: кандидати написали і додали всього 31 програму, з них 6 програм скоріше можна назвати гаслами, а 11 лишають повністю порожні. Решта, а це майже половина кандидатів змогли виділити час і написали об’ємні програми, сподіваємося їхні зусилля не залишаться марними і вже зовсім скоро будуть оцінені виборцями.

За день до початку голосування ми обов’язково випустимо новий матеріал, в якому підведемо остаточні підсумки агітаційної кампанії та надамо вичерпну інформацію жителям нашої республіки.

Hosting Ukraine