Заснована нова організація – Конфедерація Спорту Вейшнорії

Заснована нова організація – Конфедерація Спорту Вейшнорії

Кількість організацій Вейшнорії продовжує невпинно збільшуватися, це поки ніяк не впливає на їх активність, але будемо сподіватися, що рано чи пізно, кількість виллється в конкуренцію та підвищить якість їхньої роботи.

Чергову організацію заснував добре відомий вейшнорцям, діючий депутат та кандидат в депутати до другого Сойму Tomašaŭ Aliaksei. Назва новоствореної організації – “Канфедэрацыя Спорта Вейшнорыі“, її гасло – “Годнае прадстаўніцтва краіны“. Нове об’єднання волонтерів цілком може претендувати, в перспективі, на першість серед спортивних організацій республіки. Опубліковані і основні цілі організації: “Абьядноўваньне спартовых федэрацый краіны. Спартовае прадстаўніцтва Вейшнорыі ў замежжы. Дапамога аматарам спорту ў правядзеньні спаборніцтваў. Улічваць і сістэматызаваць вынікі вейшнорскіх спартоўцаў.

Нам також вдалося отримати короткий коментар про організацію від засновника: “Спартоўцы Вейшнорыі пасьпяхова ўдзельнічаюць у спартовых змаганьнях, маюць пэўныя дасягненьні. Нашыя спартоўцы прасоўваюць імя нашай бацькаўшчыны Вейшнорыі па ў сім сьвеце. Вейшнорыіі варта падтрымаць сваіх спартоўцаў, зацікавіць спартоўцаў рабіць сваю справу якасна і далей. Пэўныя крокі ўжо былі зроблены – Соймам 1 ськліканьня быў прыняты закон аб канфэдырацыі спорту. Працуем далей…

Команда вейшнорського вісника бажає удачі та великої кількості волонтерів новоствореній Конфедерації Спорту!