Україна обирає на Євробачення пісню українською мовою від гурту Go_A

Україна обирає на Євробачення пісню українською мовою від гурту Go_A

Вчора ввечері завершився фінал українського національного відбору на пісенний конкурс Євробачення 2020. Перемогу сенсаційно але абсолютно заслужено отримав маловідомий, україномовний електрофолк-гурт Go_A! Музиканти роблять досить незвичну музику, якимось чином поєднуючи український народний спів з африканськими барабанами, сопілкою, електрогітарою і неймовірними танцювальними бітами. Раніше такого на Євробаченні точно не було! Не дивлячись на прогнози букмекерів і судді і глядачі одностайно поставили пісні ” Соловей ” максимальний бал!

Наша редакція просто не могла не відреагувати на таку визначну подію, адже пісня українською мовою останнього разу лунала на пісенному конкурсі в далекому 2005 році! Тоді честь представити країну отримав гурт Ґринджоли з постмайданною піснею ” Разом нас багато “. Фактично, конкурсний відбір того року не проводився, адже пісня Ґринджол стала одним із символів Помаранчевої революції і її просто не могли не відправити. Високих балів на тому конкурсі Україна не отримала, зайнявши скромне 19-те місце, втім особливих сподівань на великий успіх і так не було.

Hosting Ukraine

You may also like

Гурт Go_A 2015 рік

Зовсім інша ситуація склалася у цьому році, в пісні ” Соловей ” є все необхідне для того, щоб зайняти достойне місце або навіть перемогти у конкурсі. В ній є і крутий народний вокал, і запальна танцювальна музика, і сам номер гурту. Пропонуємо переглянути переможний виступ артистів!

Переможний виступ гурту Go_A у фіналі нацвідбору