ТОП-20 музичних україномовних Youtube-каналів(рейтинг 2020 року)

ТОП-20 музичних україномовних Youtube-каналів(рейтинг 2020 року)

20. Канал Кузьми Скрябіна

На 20-му місці нашого рейтингу з 93 400 підписниками розташувався канал, на жаль, покійного нині, українського співака Кузьми Скрябіна… Його творчістю насолоджувалося ціле покоління українців, а його трагічна загибель стала для нас дуже болючим ударом…

Скрябін – Місця Щасливих Людей

19. Канал інді-гурту Один в каное

Гурт заснований у Львові, близько 10-ти років тому, а широка аудиторія познайомилась з його творчістю після 2016-го року, коли був представлений перший альбом “Один в каное”. Підписалося на канал 97800 людей.

Hosting Ukraine
Один в каное – У мене немає дому

18. Канал гурту Бумбокс

Бумбокс – один з найстаріших та найвідоміших гуртів України, хлопці регулярно радують своїх прихильників якісними піснями, чудовими відеороботами та цікавими колабораціями з іншими відомими артистами. Канал має 111 000 підписників.

Бумбокс – Люди

17. Музичний лейбл Golden Music UA

Український музичний лейбл, який видає та продюсує пісні, відеокліпи та альбоми, як відомих так і нових українських виконавців. Кількість підписників – 118 000.

16. Українська музика

На каналі ви знайдете чудові українські народні пісні, збірки весільних пісень, коломийки і колядки, пісні для дітей, а також концертні виступи українських зірок. Кількість підписників – 123 000.

15. Канал гурту B&B Project

Кілька років тому гурт поставив собі мету – популяризувати бандуру та кнопковий акордеон і їм це вдалося! На каналі ви знайдете безліч каверів на популярні сучасні мелодії, виконані на цих чудових інструментах, високої якості і відеокліпи гурту. На каналі 129 000 підписників, підпишіться й самі!

Linkin Park – NUMB | КАВЕР НА БАНДУРІ ТА БАЯНІ

14. Канал гурту Антитіла

Відомий український поп-рок гурт Антитіла належить вже до нової генерації української музики, хлопці зібрали у себе на каналі аж 175 000 шанувальників.

Антитіла – Рожеві діви

13. ONUKA

Неперевершена ONUKA розташувалася на високому 13-му місці завдяки 176 000 підписникам. Співачка є досить відомою за межами країни, можливо, навіть більш відомою ніж в Україні. Її танцювальна музика вирізняється оригінальністю та неповторним стилем, як і неперевершені відеокліпи що змушують замислитися.

ONUKA – Misto

12. Гурт гумористичного напрямку ВІА Кіп’яток

Таку ж кількість шанувальників як і ONUKA має гумористичний гурт створений командою VIP Тернопіль.

11. Ірина Федишин

Чарівній Ірині Федишин не вистачило зовсім трохи, щоб увійти до ТОП-10 українського музичного ютубу(178 000 підписників). Відеокліпи співачки запросто набирають мільйони переглядів, а її концертів з нетерпінням чекають у кожному куточку України.

You may also like

Ірина Федишин – Ти тільки мій

10. Evgeny Khmara

Сучасний класичний композитор та піаніст. Шанувальників – 183 000.

Вуличне фортепіано

9. Христина Соловій

Молода українська співачка увірвалася до когорти найкращих буквально пару років тому. У співачки є все що потрібно для того, щоб ще довго знаходитись на українському музичному Олімпі: прекрасний унікальний голос, красива зовнішність, власна неповторна манера виконання. Впевнене 9 місце з великим відривом завдяки 198 000 фанатів та десяткам мільйонів переглядів.

Христина Соловій – Тримай

8. Рок-гурт БЕZ ОБМЕЖЕНЬ

На 8-му місці розмістився гурт БЕZ ОБМЕЖЕНЬ, їх канал вподобали майже 200 000 прихильників. Популярність до рок-банди прийшла після участі в талант-шоу “Х-фактор”. Нещодавно артисти з ліричною піснею “Зорі запалали”, з кількістю переглядів під 20 мільйонів, піднялися на якісно новий рівень.

БЕZ ОБМЕЖЕНЬ – ЗОРІ ЗАПАЛАЛИ

7. Jerry Heil

Історія юної співачки Jerry Heil (219 000 підписників) чимось нагадує історію Попелюшки, нікому невідома дівчина без зв’язків і великих грошей, щось собі там співала і викладала в Youtube… та буквально за рік стала однією з найвідоміших співачок України. За цей короткий час вона зняла чимало кліпів, сходила на Х-фактор та ще й провела свій перший концерт! Кожне чергове відео дівчини набирає мільйони переглядів – це досить серйозний показник для україномовного сегменту Youtube.

Jerry Heil – #ОХРАНА_ОТМЄНА

6. alyona alyona

Історія реп-виконавиці alyona alyona (235 000 прихильників) майже один в один збігається з історією Jerry Heil. Можна навіть сказати, що про український реп дізналися коли в ньому з’явилася alyona alyona. Тепер пісні у виконанні колишньої виховательки дитячого садка ми можемо почути в торгових центрах, з вікон машин, в рекламі на телебаченні.

alyona alyona – Завтра

5. Океан Ельзи

П’яте місце з величезним відривом (392 000 фанатів) зберігають за собою зубри української поп-рок сцени гурт Океан Ельзи на чолі з Святославом Вакарчуком. Ці хлопці робили класну українську музику ще тоді, коли багатьох молодих виконавців навіть не було на світі. Океан Ельзи – це, без перебільшення, найкращий та найвідоміший гурт України, який збирає стадіони.

Океан Ельзи – Обійми

4. SILIRADA

Розважальний канал блогера Діми Варварука з пародіями на кліпи популярних артистів має аж 590 000 шанувальників, відео та звук напрочуд якісні. При цьому, канал зовсім новий, дата створення – 21.02.2019. На деяких відео можна побачити популярну блогерку Юлію Вербу. Схоже секрет стрімкого успіху каналу в тому, що його почали вести вже дуже популярні серед молоді інста-блогери.

Білка – Діма Варварук (feat. Pauchek & Verbaaa)

3. Мегапопулярний DZIDZIO

Феноменальний і дуже талановитий DZIDZIO займає почесне 3-тє місце в нашому топі (655 000 підписників). Співак та актор має свою специфічну і дуже велику аудиторію, робить не тільки жартівливі пісеньки, які більше до вподоби дітям, а й здатен класно виконати серйозні пісні, такі як: “Державний Гімн України” чи “Молитва за Україну“.

DZIDZIO – Вихідний

2. КАZКА

Новий український гурт, також учасник Х-фактору KAZKA завдяки неймовірному хіту “Плакала” займає другу сходинку нашого рейтингу. Це перша україномовна пісня, що стала популярною в світі, адже сумарно обидва відеокліпи на пісню “Плакала” переглянули вже понад 412 мільйонів разів! Кількість підписників каналу – 895 000.

KAZKA — ПЛАКАЛА

1. Чоткий Паца

І нарешті ми дісталися до нашого переможця, це знову канал гумористично-пародійного спрямування Чоткий Паца. Відрив від решти переслідувачів просто неймовірний – на канал підписано 4 520 000 шанувальників! Це найбільший україномовний канал на Youtube. Такий контент, очевидно, є найбільш “ходовим” в ютубі.

Элджей & Feduk – Розовое вино (ПАРОДИЯ)