ТОП-20 музичних українськомовних Youtube-каналів(рейтинг 2021 року)

ТОП-20 музичних українськомовних Youtube-каналів(рейтинг 2021 року)

Статтю-рейтинг найпопулярніших музичних Youtube-каналів, ми публікували трохи більше року тому. Як виявилося, ця тема цікава нашим відвідувачам, адже стаття увійшла до десятки найбільш популярних на сайті за увесь час його існування. Йдучи на зустріч нашим читачам та підтримуючи розвиток українськомовного сегменту Youtube, публікуємо оновлений рейтинг! В ньому сталися істотні зміни, дехто вибув з рейтингу з різних причин, з’явилися нові імена та свіженькі треки. Отже, вперед до 20-го місця!

20. Інді-гурт “Один в каное

Гурт “Один в каное” має багато шанувальників по всій країні та за її межами, стабільно радує новими треками. Порівняно з минулим роком, опустився на одну позицію в нашому рейтингу, але це скоріше ознака стабільності, бо кількість шанувальників зросла більш ніж на 40 тисяч. Заслужене 20 місце і 138 000 підписників та майже 60 мільйонів переглядів.

Hosting Ukraine

19. Канал Кузьми Скрябіна

Саме той випадок, коли музиканта вже немає з нами, а творчість його живе і набирає популярності… Плюс одна позиція, 147 000 підписників та трохи більше 70 мільйонами переглядів.

18. Гурт “Бумбокс”

Як в 2020, так і в 2021 році, гурт “Бумбокс” на 18 місці, але кількість шанувальників, при цьому, зросла з 111 000 до 153 000, що є яскравим свідченням того, що гурт не стоїть на місці. Більш ніж 170 мільйонів переглядів.

17. Канал гурту “Go_A

А ось і перший новачок цьогорічного рейтингу, електро-фолк гурт Go_A про який ми вже писали окремо. З того часу, Катерина Павленко з колегами встигли з’їздити на Євробачення і успішно виступити там, посівши 5-те місце(2-ге за голосуванням глядачів). Історія гурту дійсно фантастична, ще пару років тому про музикантів ніхто і нічого не знав, а вже сьогодні їх знають у всьому світі, на їх пісні роблять кавери та ремікси. Природно, що після всіх цих неймовірних подій, Go_A отримали неабияку славу і кількість їхніх підписників вибухово зросла від кількох сотень до 175 000, кількість переглядів каналу – близько 36 мільйонів. Це дуже багато, враховуючи специфіку музики, яку створює команда.

16. Канал VIP Тернопіль/ВІА Кіп’яток(раніше просто ВІА Кіп’яток)

На 4 позиції вниз, порівняно з минулим роком, опустився канал гумористичного гурту створеного командою VIP Тернопіль. Останнім часом команда доволі успішно робить якісні пародії на популярні кліпи(а-ля “Чоткий Паца”). Канал має 207 000 шанувальників та більше 56 мільйонів переглядів.

15. ONUKA

Опустився на 2 позиції Youtube-канал ONUK-и, котрий раніше був на 13 місці, не допомогли навіть 40 000 нових підписників(зараз їх 216 000). Співачка є дуже популярною за межами країни, можливо навіть, більш відомою ніж в Україні. ONUKА багато експериментує зі стилями музики та образами, в її кліпах піднімаються актуальні теми, вони примушують замислитися над соціальними та екологічними проблемами.

14. Канал гурту Антитіла

Стабільність – ознака класу, так і гурт “Антитіла” займає 14-ту позицію другий рік поспіль вже з 229 000 поціновувачів їхньої творчості, це приблизно на 55 000 більше ніж минулого року. Хлопці регулярно випускають якісні, красиві відеокліпи, які мотивують молодь. Аж 147 мільйонів переглядів на каналі – свідчення цьому.

13. Канал співачки Христини Соловій

У молодої співачки така ж кількість підписників, як і у гурту “Антитіла” – 229 000. Проте, здобути таку популярність вона змогла за 3-4 останніх роки і завдяки вчетверо меншій кількості викладених відеоробіт, тому заслужене 13 місце, що на 4 позиції нижче ніж минулого року. Особливо запам’яталась її успішна співпраця з мегапопулярним зараз гуртом KALUSH.

KALUSH ft. Христина Соловій – Таксі

12. Jerry Heil

Юна співачка Jerry Heil, яку слава знайшла після хіта-мема “Ахрана атмєна” продовжує займатися улюбленою справою, можливо, не так успішно, як хотілося б(приріст підписників лише 12 000). Тим не менше, за цей час було створено кілька вартих уваги пісень. Хотілося б більше серйозних композицій від цієї шалено талановитої співачки, композиторки та просто дуже талановитої дівчини. Номер 12 у рейтингу 2021 і це мінус 5 позицій, порівняно з 2020 роком. Приблизно 231 000 підписників та майже 72 мільйони переглядів.

11. KALUSH

От ми й підійшли до головного хітмейкера України 2021 року! А відбувалося все ось як: після кліпу “Гори” з Alyona Alyona та власної пісні “Зорі” хлопці почали щомісяця штампувати по хіту, або самі, або спільно з відомими і не дуже, виконавцями(Jerry Heil, Skofka, Христина Соловій, Станіславська, Діма Варварук і нарешті Океан Ельзи). В мережі ходять непідтверджені чутки, що в Spotify на сьогодні KALUSH №1 серед українських виконавців, бо має найбільше прослуховувань. І таку популярність хлопці здобули всього за рік-півтора! Канал KALUSH-а виріс з 0 до 236 000 підписників та має майже 84 мільйони переглядів! Нижче можна ознайомитись з найпопулярнішими хітами гурту.

10. Ірина Федишин

Цього року красива, розумна, завжди усміхнена та доброзичлива Ірина Федишин вже на 10 місці, плюс 1 позиція – чудовий результат на цьому рівні! Враховуючи незначний відрив, незабаром можна замахнутися і на 9 місце. Можливо творчість співачки розрахована на більш старше покоління, можливо варто дещо осучаснити музику та робити оригінальніші кліпи, але це вже справа самої співачки та її бачення музики, до того ж, поки це працює! Почесне 10-те місце, 250 000 шанувальників на каналі(проти 178 000 у році 2020!) та 136 мільйонів переглядів.

You may also like

9. Канал реп-співачки alyona alyona

За рік, реп-виконавиця втратила 3 позиції, але здобула 30 000 нових підписників. В плані творчості цей період був насичений. Вийшло багато цікавих треків та колаборацій з іншими музикантами, як властивих співачці, так і зовсім експериментальних. З 60 мільйонами переглядів та 265 000 поціновувачами її творчості alyona alyona втримує за собою 9 місце.

8. Канал гурту B&B Project

Якщо коротко описати творчість гурту – хлопець та дівчина виконують кавери на всесвітньовідомі хіти з допомогою бандури та акордеона. Але все не так просто, як здається на перший погляд. Для кожної композиції команда підбирає чудові локації, костюми, все завжди якісно виконується та знімається. Завдяки такому серйозному підходу канал стрімко розвивається. Цифри говорять самі за себе. В 2020-му році – 15 місце, а в 2021-му вже 8. Кількість шанувальників подвоїлась і становить на сьогодні 271 000, при 52 мільйонах переглядів, десь так і виглядає справжній успіх!

7. Рок-гурт БЕZ ОБМЕЖЕНЬ

Плюс одна позиція в рейтингу, плюс 90 000 нових підписників(в сумі їх вже 290 000), майже 150 мільйонів переглядів – яскраво свідчать про те, що “БЕZ ОБМЕЖЕНЬ” змогли не тільки вийти на новий рівень, а й закріпились на ньому та продовжили прогресувати.

6. Музичний лейбл Golden Music UA

Цікавий та потрібний проект Golden Music UA, який видає та продюсує пісні, відеокліпи та альбоми українських виконавців. На каналі майже немає пісень відомих артистів, в основному це нові виконавці з піснями в “народному” стилі. Очевидно, така музика має великий попит в Україні, адже в минулому році даний канал був лише на 17-й позиції рейтингу. Такого вибухового зростання не має жоден інший музичний канал! Зараз на каналі майже 300 000 підписників(було лише 118 000!), солідних 69 мільйонів переглядів, високе 6 місце. Щиро бажаємо каналу стабільного розвитку та успіхів у пошуку нових українських талантів!

5. The HARDKISS

Чудовий рок-гурт The HARDKISS не був присутній в рейтингу 2020, але не через те, що не потрапляв тоді до ТОП-20, а через те, що більшість пісень музикантів, на той момент, були англійською мовою. За цей час багато змінилося, Юлія Саніна з командою створили безліч хітів українською, заспівали з іншими українськими виконавцями та заслужено зайняли одразу 5 місце. Підписників – 379 000, переглядів – 253 мільйони.

4. Океан Ельзи

Святослав Вакарчук зі своїм колективом у багатьох українців асоціюється з українською музикою та Україною, на їхніх піснях виросло ціле покоління українців. Про музикантів знають у всіх куточках України і не тільки, вони вже років 20 випускають хіти, які крутять по радіо та співають конкурсанти на талант-шоу. Легко збирають стадіони шанувальників в різних містах країни. Гурт настільки популярний, що може собі дозволити провести невеличку політичну партію в Верховну Раду:)

Плюс одна позиція, порівняно з минулим роком, неймовірних 505 000 шанувальників та 330 мільйонів переглядів.

3. DZIDZIO

Ось ми й дісталися до ТОП-3 музичного Олімпу України. І що ж у нас тут?

Змінюються стилі музики і музичні вподобання, з’являються нові виконавці з новими піснями, музиканти набувають або втрачають популярність, а мегапопулярний DZIDZIO лише збільшує свою несамовиту аудиторію, набирає переглядів та закріплюється на 3-му місці рейтингу. Більш ніж 762 000 підписаних користувачів та вражаючі 511 мільйонів переглядів на каналі.

2. Гурт КАZКА

Без змін у нас і друге місце, гурт KAZKA за рік тільки наростив свою популярність. До KAZK-и жоден музикант в Україні не набирав в Youtube мільйон підписників, а пісня українською мовою ніколи досі не набувала такої популярності(хіт “Плакала” набрав сумарно близько півмільярда переглядів). Виник цілий бренд KAZKA, під яким зараз намагаються випускати мультсеріал, книгу, VR-гру… Сумарно канал має 712 мільйонів переглядів.

1. Чоткий Паца

Ось ми і дісталися до першого місця! Що ж у нас тут? А тут, як і рік тому, Чоткий Паца!

Навіть теоретично ніхто не зміг би, за такий короткий проміжок часу, обійти найбільший українськомовний Youtube-канал, адже відставання другого місця від першого майже у 5 разів! У Чоткого Паци за цей період з’явилося під 180 000 тисяч нових підписників, а загальна їхня кількість становить 4 680 000, кількість переглядів при цьому 803 мільйона.