Талер йде на дно?

Талер йде на дно?

Нещодавно, основній валюті Вейшнорії – Талеру (TLR) виповнився один рік. За цей час, його вартість лише падала і на сьогоднішній день, впала практично до нуля, а капіталізація досягла рекордно низького значення – $34695.

При цьому, Талером не цікавляться ні трейдери, ні майнери, ні пересічні вейшнорці, бо валюта увесь час падає, а купити за неї нічого не можна. Абсолютно відсутнє практичне застосування валюти.

Hosting Ukraine

You may also like

Ситуацію також значно погіршив нещодавній злам мережі Талера – зловмисники “намалювали” з нічого, більш ніж 1 500 000 TLR. Внаслідок цього підступу невідомих хакерів, біржі Crex24 та BTC-TRADE UA обмежили операції з валютою.

Звичайно, такі новини не додають радості вейшнорцям, які сподівалися будувати економіку використовуючи цю монету. Чи можна серйозно розраховувати на криптовалюту, яку будь який більш-менш вмілий хакер може зламати? Певно, що ні! Чи правильною була ставка на криптоталер рік тому? Час покаже… Чи є альтернатива Талеру? …

3 thoughts on “Талер йде на дно?

  1. Нам сапраўды вельмі неабходная эканоміка.
    Безь яе Вейшнорыя застанецца дзіцячай гульнёй.

    Датычна ж мадэлі віртуальнай эканомікі хоць і мінуў рок, мы дагэтуль знаходзімся толькі на самым пачатку пошукаў прыдатных прыкладаў і мэханізмаў.
    І менавіта ад абранай мадэлі будзе залежыць адпаведная ёй віртуальная валюта.

    1. Вейшнорську економіку ми будуємо прямо зараз на цьому сайті! Ми робимо інформаційний продукт на який є споживачі, хоч поки й небагато. Можливо, з часом, його вдасться монетизувати: платити авторам, розміщувати рекламу вейшнорських товарів, оголошення про роботу та інше 🙂

Comments are closed.